Jozi Levi Brazil Project

Jozi Levi Brazil Project 2008 yılında kurulmuş Brezilya concept’li, ülkemizde başka bir benzeri olmayan ve sadece Brezilya tarzı müzikler çalan, zaman zaman Berg Campos (Rio de Janeiro), Luna Whibbe (Rio de Janeiro), Melis Sökmen, Uğur Yücel gibi konukların katıldığı bir konser grubudur. Şimdiye dek Ghetto, Babylon, Istanbul Jazz Center, IKSV Tünel şenliği, MAC (Ankara), Monk by Babylon (Çeşme), Kanyon, İstinyepark gibi mekan ve etkinliklerde sahne aldı.

Brezilya müziğinin Türkiye’deki ustası Jozi Levi’nin, Banu Kunt ve yetenekli müzisyen arkadaşları ile bir araya gelerek kurmuş olduğu “Jozi Levi Brazil Project”, Samba, Pagode, Bossa Nova, Baião ve genel anlamda MPB tarzlarında Brezilya müziği ve ritmlerinden oluşan geniş bir repertuara sahiptir.

Jozi Levi Brazil Project’i; Jozi Levi – Keyboards / Percussion, Banu Kunt Işık – Vocals / Percussion, Tamer Temel  – Sax / flute, Bulut Gülen – Trombon, Kerem Türkaydın – Guitar, Cavaquinho, Kerem Köseoğlu veya Volkan Topakoğlu – Bass / Percussion, Izzet Hiçkalmaz – Drums, Ivan Kile – Percussion‘dan oluşan güçlü bir kadro oluşturuyor.

Teknik Donanım Listesi

Jozi Levi 2015